Як відомо, сила волі – це дуже обмежений ресурс, і якщо вранці у вас достатньо сили волі, щоб виконувати не завжди улюблені і цікаві справи, то до вечора, коли справа доходить до навчання, її ресурси вичерпані.

Значить, потрібно зробити вивчення англійської мови не менш улюбленою справою, ніж, скажімо, перегляд серіалів або спілкування з друзями.

Що стосується мотивації, то поки ви не знаєте точно, навіщо саме ви вивчаєте англійську, а навіть якщо і знаєте, то зовсім не впевнені, що задумане вийде, особливої мотивації у вас немає.

Давайте уявимо, що ви поставили собі за мету – відвідати Лондон або здати іспит IELTS, і ви точно впевнені, що це вийде. В такому випадку навчання набуває зовсім іншого забарвлення.

А тепер додамо до цього інтерес. Уявіть, що подача навчального матеріалу – це не суха теорія або стандартні вправи, нудні ще зі шкільної лави, а живе спілкування, інтерактивні матеріали та нові методики.

В такому ракурсі навчання видається свого роду розвагою, яке веде вас до заповітної мети. Де ж знайти обидва чинники, щоб якомога швидше підняти свій рівень?

І те, і інше вдало поєднується в методиках і курсах мовної школи MasterCLASS. Тут увага приділяється не тільки знанням, а й підтримці інтересу учнів.

У такій справі, як мотивація, важливі будь-які деталі:

  • сучасні інтерактивні засоби навчання, які допомагають зробити уроки більш наочними і цікавими;
  • підбір груп за віком і рівнем володіння мовою, щоб людям було цікаво вчитися разом;
  • акцент на розмовну англійську, а не на теорії мови;

Для дорослих людей підтримання інтересу в процесі навчання не менш важливо, ніж для дітей. Так, ми більш дисципліновані і можемо змусити себе, але в такому випадку багато хто воліє відкладати початок навчання, посилаючись на брак часу.

Вчити англійську з MasterCLASS цікаво, і не важливо, скільки вам років, який у вас рівень, чи багато вільного часу і грошей – вчитися тут може кожен.