ДПА, ЗНО


Хочете успішно здати ДПА та ЗНО?


Мовна школа МasterCLASS проводить підготовку дітей до державної підсумкової атестації (ДПА) та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з англійської мови. Успішне проходження цих освітніх ступенів дуже важливо для школяра і майбутнього студента. Це і бажаний бал, і отримання необхідної впевненості в собі та своїх знаннях перед початком нового етапу в освіті.

Наша Вам експертна порада – не відкладайте заняття англійською мовою на потім. Чим раніше ви почнете займатися, тим вище ймовірність здати іспит успішно, зберегти себе від стресу та отримати бажаний бал.

Методика і навчальні матеріали наших курсів для дітей відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України. Курси з підготовки до ЗНО та ДПА включать завдання всіх типів і пробні тестування по необхідним темам.

Також студенти цього курсу отримують інформацію про структуру іспиту, основні та другорядні моменти, поради та рекомендації для успішного проходження іспиту.


ЗВЕРНІТЬ УВАГУ. Згідно Міністерства освіти і науки України результати здачі міжнародних іспитів можуть бути зараховані як оцінка ДПА в 9-м і 11 класах. Список міжнародних іспитів, а так само необхідні бали Ви можете подивитися в таблиці або на сайті Міністерства освіти і науки України. Для учнів:

 • 9-х класів: A2 або вище (B1 або вище для класів з поглибленим вивченням мови),
 • 11-х класів: B1 або вище (B2 або вище для класів з поглибленим вивченням мови).

Міжнародні іспити складаються тільки в сертифікованих тестових центрах. Детальніше читайте нижче на цій сторінці.


Як проходить підготовка до ДПА та ЗНО в нашій школі?

 1. Спочатку ви пройдете тестування, на якому ми визначимо ваш поточний рівень.
 2. За результатами тестування Формуються групи з однаковим рівнем.
 3. Заняття проводяться в групах до 6-ти чоловік, міні групах (до 4-х чоловік), VIP групи (2 чол) і індивідуально.
 4. Підготовка до іспиту проводиться за підручниками лідируючих світових видавництв, спеціально розроблених з огляду на специфіку наших випускних шкільних іспитів.
 5. У процесі підготовки проробляється граматика необхідна для складання іспиту, вивчається необхідний лексичний мінімум.
 6. Особлива увага приділяється тактикам та стратегіям здачі іспиту – як не розгубитися, як виконувати завдання, щоб все встигнути, і багато іншого.
 7. Опрацювання типових екзаменаційних завдань, а також іспитів за попередні роки, розбір типових помилок.
 8. Проходження тренувального іспиту в режимі реального часу зі створенням умов, близьких до екзаменаційних.
 9. Весь процес підготовки спрямований на формування навичок, необхідних до успішного складання іспиту – Reading (робота тестами і типовими екзаменаційними завданнями), Use of English (повторення і вивчення граматики, необхідного словникового запасу), Listening (сприйняття мови на слух, розбір стратегій виконання завдань на іспитах), Writing (письмова мова, написання творів в різних стилях, розбір правил, типова лексика і мовні шаблони для написання творів)

Шановні випускники а також їх батьки. Якщо до іспиту залишається пару місяців, ваш рівень володіння англійською мовою близький до нуля, і ви хочете здати ЗНО на 200 балів, то, швидше за все, ми не зможемо вам допомогти, при всьому бажанні) Потурбуйтеся про своє майбутнє заздалегідь, збережіть свої нервові клітини і приходьте до нас заздалегідь.

У всіх інших випадках, якщо ви володієте базовою англійською з певними прогалинами в знаннях, ми з радістю допоможемо вам у підготовці, а потім разом порадіємо вашим високим балам)


Міжнародні іспити KET, PET, TOEFL, IELTS

Кому це потрібно?

Ви плануєте вчиться в зарубіжному навчальному закладі, працювати за кордоном або взагалі емігрувати? Будьте готові доводити свій рівень англійської мови. Для цього існує кілька міжнародних іспитів.

Мовна школа MasterCLASS проводить курси підготовки до міжнародних іспитів. Також ми надаємо повну інформаційну підтримку в процедурі реєстрації на тестування в центрі тестування.

Коротенько розглянемо основні міжнародні іспити.

KET

KET (Key English Test) – перший і найпростіший з усієї лінійки кембриджських іспитів, визначає володіння мовою на рівні А2.

PET

PET (Preliminary English Test) – визначає володіння мовою на рівні B1.

FCE

FCE (First Certificate in English) – відомий як Перший Кембриджський сертифікат, визначає володіння мовою на рівні B2.

IELTS

IELTS (International English Testing System) – найбільш затребуване тестування з англійської мови для навчання та імміграції до Великобританії, Канади, Австралії та Нової Зеландії (конкуруючий тест TOEFL найбільш популярний в США.) Міністерство імміграції Канади розглядає результати тесту IELTS і не приймає результати TOEFL.

Кожен з перерахованих вище іспитів складається з 4 частин:

 • Reading
 • Listening
 • Writing
 • Speaking

Підготовка до іспитів включає:

 • тренування необхідних тактик і стратегій для успішної здачі іспиту;
 • повторення (або вивчення) необхідного граматичного і лексичного запасу;
 • опрацювання типових екзаменаційних завдань;
 • тренувальний іспит в умовах, близьких до екзаменаційних;
 • надання всієї необхідної інформації по вибору ліцензованих центру для складання іспиту, реєстрації, процедури складання іспиту та отримання сертифіката.

Всі міжнародні іспити створені з метою допомогти вам підтвердити свій рівень володіння мовою, і отримати відповідний документ. Якщо рівень вашого англійської близький до нуля, а вам потрібно здати IELTS на 6 балів і вище (Upper Intermediate), то готується до іспиту буде безглуздо.

Ми не проводимо тренінги типу “Здай IELTS за 2 тижні” або “ЕКСПРЕС ПІДГОТОВКА до IELTS”, так як цінуємо репутацію і розуміємо безглуздість цих заходів.


Для успішного складання іспитів дуже важливо:

 • спочатку напрацювати необхідний рівень;
 • і лише потім готуватися безпосередньо до іспиту.

Читайте також: