Записати дитину на курси англійської мови в молодшій школі – наймудріше рішення, яке можуть прийняти батьки.

Давайте подумаємо чому.

Англійська мова вивчається в загальноосвітніх школах з першого класу. На превеликий жаль, шкільна програма побудована таким чином, що, не займаючись додатково, діти не можуть освоїти її успішно.

Велика кількість дітей в класі, мало годин, відсутність у шкільного вчителя можливості якісно провести урок (з використанням додаткових матеріалів, аудіо, відео, можливості повноцінно приділити кожній дитині увагу). Все це призводить до того, що діти, які не займаються англійською додатково, дуже швидко виявляється в числі відстаючих. Це в свою чергу призводить до того, що дитина втрачає інтерес до предмету, боїться говорити англійською, формує своє ставлення до мови в цілому, помилково вважаючи іноземну мову складною, нудною і незрозумілою.

Як цього уникнути?

Не чекайте перших поганих оцінок з англійської. Коли вони почнуться, дитина вже буде негативно налаштована до мови. Намагайтеся попередити цю ситуацію завчасно.

Якщо все ж погана успішність в школі у вас вже є, просто приводите дитину до нас на безкоштовне пробне заняття. Будемо боротися за любов до англійської мови разом).

Як проходять заняття з дітьми молодшого шкільного віку в нашій школі?

  • Діти займаються в групах до шести осіб. Група формується за віком і рівнем володіння мовою. Наприклад, якщо дитина в третьому класі, раніше не займався додатково і рівень володіння англійською мовою близький до нуля, він буде займатися з подібними собі дітьми, і ні в якому разі не з тими, хто займається вже кілька років.
  • Заняття проводиться в ігровій формі, за комунікативною методикою. Вона передбачає повноцінне формування у ваших дітей навичок усного мовлення, сприйняття мови на слух, читання і грамотне письмо.
  • Заняття проводяться за підручниками кращих світових видавництв (Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson, MM Publications і т.д). Широко використовуються аудіо та відео матеріали.
  • Урок побудований з урахуванням вікових особливостей дітей та їх швидкій стомлюваності, непосидючості. Тому під час уроку практикується часта зміна видів діяльності (перегляд мультфільму англійською по темі уроку, використання наочності, зарядка, ігри, в яких діти взаємодіють один з одним). Все це перетворює урок в максимально корисне, насичене, різноманітне проведення часу Вашої дитини.
  • Ми практикуємо креативну систему мотивації наших учнів, що є додатковим стимулом до занять. Щоденники, в яких батьки можуть бачити всю необхідну інформацію (про поведінку дитини на уроці, про його готовність до уроку, про роботу і активності на уроці.
  • Особлива увага приділяється формуванню теплого дружнього клімату на уроці, в якому кожній дитині комфортно перебувати, що перетворює заняття англійською мовою в цікаве дозвілля, а не ще один додатковий нудний шкільний урок.
  • Окрема тема – це святкові уроки (Halloween, Різдво, День Св. Валентина). На них діти знайомляться з культурою англомовних країн, особливостями свят, вивчають традиції і завжди з нетерпінням їх чекають))
  • Крім поточного тестування, після закінчення кожного курсу в кінці року діти здають іспит з пройденого матеріалу і отримують сертифікат про проходження курсу. Це дає можливість батькам відстежити прогрес дітей, а дітям стає додатковою мотивацією для занять англійською мовою і предметом гордості.

Багато можна говорити про переваги занять англійською мовою для ваших дітей в нашій школі, але найпростіше буде записатися до нас на БЕЗКОШТОВНЕ пробне заняття, і відчути наші переваги на собі)

Грамотно підібрані матеріали, дружня атмосфера, професіоналізм викладачів і любов до дітей стануть міцним фундаментом для впевненого володіння іноземною мовою для Вашої дитини. А також, хорошої успішності в школі і успішної здачі іспитів ДПА та ЗНО в майбутньому.

Читайте також: