Англійська мова давно перестала бути якоюсь винятковою здібністю, яка вигідно вирізняла людину серед інших. В наш час англійська мова це просто must have. Це мова міжнародного спілкування, подорожей, кар’єрних можливостей, доступу до новітньої інформації, якісних фільмів, музики і багато іншого. Складно уявити дорослу успішну людину будь-якої професії, яка б не володіла англійською мовою.

Якщо ваша мета – заговорити мовою міжнародного спілкування, перебороти страх говорити англійською, освоїти навички впевненого спілкування максимально якісно і швидко, тоді вам до нас))

Як проходить навчання англійській мові для дорослих?

  1. Заняття в групах до 7-ми чоловік, міні групах (до 4-х чоловік), VIP групах (2 чол.) та індивідуально.
  2. Заняття для різних рівнів – з “повного нуля” до рівня вільного володіння.
  3. Навчання проводиться за підручниками кращих світових видавництв з використанням аудіо і відео матеріалів, сучасної адаптованої і оригінальної літератури.
  4. Навчання проводиться за комунікативною методикою, яка передбачає гармонійне формування чотирьох основних аспектів володіння мовою – сприйняття мови на слух, навичок усного мовлення, читання та письмо.
  5. Курси підбираються з урахуванням вікових особливостей студентів. Що це означає? Ви будете вивчати інформацію, яка буде відповідати вашим інтересам і сфері діяльності … і, так, ми будемо слухати сучасні пісні, дивитися TED talks, та фільми англійською))
  6. Заняття проводяться в дружній атмосфері доброзичливості і співробітництва, які допоможуть вам заговорити англійською впевнено, без страху зробити помилку, максимально якісно, швидко та з задоволенням.
  7. А ще у нас є успішний досвід підготовки наших студентів до здачі міжнародних іспитів для виїзду за кордон на навчання або роботу. Ми з радістю поділимося з вами не тільки знаннями англійської мови, а й усією необхідною інформацією для проходження співбесіди, отримання візи та виїзду за кордон.

Бажаєте поповнити список наших успішних випускників, які проживають в даний момент у багатьох країнах світу, або обіймають керівні посади в лідируючих компаніях України? Хочете просто подорожувати і впевнено спілкуватися англійською?

Телефонуйте, записуйтеся на безкоштовне вступне тестування, на якому ми визначимо Ваш рівень володіння мовою і дамо рекомендації для подальшого вивчення.

Читайте також: