У сучасному світі важливість іноземних мов росте з кожним роком. Як результат, англійська мова давно перестала бути чимось винятковим. Адже складно уявити успішну людину, яка б не володів англійською, основною з усіх іноземних мов.

Знання іноземної мови відкриває величезну кількість можливостей. Як приклад:

 • доступ до інформації англійською мовою, яка відсутня в україномовному/російськомовному інтернеті;
 • спілкування з людьми з різних країн;
 • перегляд відео блогів, фільмів;
 • можливість подорожувати;
 • отримати високооплачувану роботу, та багато іншого.

Саме тому середня і старша школа – найкраща пора для вивчення англійської мови.


Чому?

 • саме в цьому віці діти починають замислюватися про майбутнє і вже розуміють важливість іноземної мови для майбутнього.
 • вчасно почавши вивчення англійської, ви вбережете себе від стресу в майбутньому при здачі ДПА та ЗНО.
 • якщо Ваша дитина вже знаходиться в середній або старшій школі, то ви точно розумієте, що загальноосвітня школа не в змозі дати вашій дитині якісне знання англійської мови, можливість на ній говорити, розуміти інформацію і впевнено себе почувати.

Як проходять заняття з дітьми середньої / старшої школи у нас?

 1. Заняття проходять в групах до семи чоловік.
 2. Група формується виключно за віком і рівнем володіння мовою.
 3. Заняття проходять в дружній і комфортній атмосфері з використанням комунікативної методики, яка передбачає гармонійне формування навичок усного мовлення, розуміння мови на слух, читання і письмо.
 4. Заняття проводяться за підручниками кращих світових видавництв (Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson, MM publications і т.д) з використанням аудіо і відео матеріалів.
 5. Особлива увага приділяється активізації, накопиченню і закріпленню необхідного словникового запасу, повторення вивченої граматики та формування навичок усного мовлення.
 6. З огляду на вік і інтереси дітей, на уроках активно використовується розбір популярних пісень англійською, перегляд відео кліпів, фільмів, мультиків. Як результат, це позитивно впливає на мотивацію дітей та підтримання інтересу до навчання.
 7. Все це призводить до поетапної підготовки до здачі іспитів ДПА та ЗНО.
 8. На заняттях з учнями 9-го і 11-го класів особлива увага приділяється повторенню і вивчення необхідного матеріалу для здачі випускних іспитів, розбору типових завдань і формування навичок для успішної здачі іспиту.
 9. Для учнів середньої / старшої школи ми пропонуємо можливість освітніх поїздок за кордон – мовні курси за кордоном під час канікул, а також екскурсійні тури по Європі, які розширюють кругозір дітей і є неймовірною мотивацією для подальшого вивчення мови.

Відчути всі наші переваги ви можете під час безкоштовного пробного заняття.

Наша мета – створити комфортні умови для навчання ваших дітей і максимально можливий результат. А найкраща нагорода – задоволені студенти, що успішно засвоїли мову, які склали державні та міжнародні іспити, які підтримують з нами зв’язок навіть після закінчення навчання).

На даний момент деякі з наших колишніх студентів знаходяться в Америці, Канаді, Португалії, Данії, Норвегії, Британії, Франції, Польщі і Китаї … і величезна кількість людей просто поліпшило якість свого життя в Україні завдяки знанням англійської мови. Хочете поповнити цей список? Приходьте, будемо знайомитися).

Читайте також: