Мовні курси англійської для дітей та дорослих - Мовна школа MasterCLASS

Хочете вільно володіти іноземними мовами?

Ми з радістю Вам допоможемо!

Мовна школа MasterCLASS – курси англійської мови для дошкільнят, дітей шкільного віку, для дорослих (з “нуля” до рівня вільного володіння), корпоративні курси бізнес англійської для різних напрямків, підготовка до ДПА, ЗНО, міжнародних іспитів KET, PET , IELTS та ін., англійська мова для подорожей, інтернет спілкування і будь-яких інших потреб наших клієнтів!

Заняття проводяться висококваліфікованими викладачами як в групах, так і індивідуально. Безкоштовні пробні заняття, гнучка система ціноутворення, акції, знижки та індивідуальний підхід до кожного клієнта (від індивідуальних занять до корпоративних курсів).

Якщо Ваша мета
 • освоїти мову в комфортній атмосфері і з максимальним результатом

 • дати своїй дитині можливість з раннього дитинства вивчати мову міжнародного спілкування та успішно на ньому говорити

 • веселый досуг в MasterCLASS

  забезпечити дитині цікаве та розвиваюче дозвілля

 • займатися за матеріалами всесвітньо визнаних світових видавництв

 • отримувати приємні бонуси, знижки, або ... займатися БЕЗКОШТОВНО ...

нам з Вами по дорозі !!!
Ми створимо ВСІ умови для Вашого максимально комфортного і результативного навчання, так як мовні курси в школі MasterCLASS це:

Професійні мовні курси різних напрямів для дітей і дорослих з різним рівнем підготовки.

Викладачі володіють сучасними методиками навчання, лінгвістичною освітою, необхідними знаннями психології і педагогіки, щорічно підвищують свою кваліфікацію на спеціалізованих тренінгах і семінарах.

Сучасна система навчання з використанням всесвітньо відомих ретельно підібраних аудіо, відео курсів, навчальних матеріалів і методичних комплексів Oxford University Press, Cambridge University Press, Macmillan, Epress Publishing, Pearson Longman.

Бібліотека адаптованої і оригінальної літератури на іноземних мовах, в т.ч. і на CD носіях.

Захоплюючі освітні поїздки для дітей і дорослих по Україні та за її межами.

Індивідуальний підхід в навчанні, який дозволяє максимально враховувати потреби кожного студента для досягнення бажаного результату.

Цікаве дозвілля (Speaking Club, Video Club, HandMade Club + English, і багато іншого).

Лояльна цінова політика. Мовна школа MasterCLASS зберігає для Вас найбільш лояльні ціни і при цьому надає максимальну кількість можливостей в навчанні.

І найголовніше - дружня атмосфера партнерства і співпраці під час уроків гарантує Вам якісне навчання, цікаві і захоплюючі заняття і бажаний результат.

Наші переваги

 • Ми працюємо ВИКЛЮЧНО за підручниками всесвітньо відомих і визнаних видавництв. Ми не створюємо, не продаємо і не працюємо по саморобним книгам сумнівної якості з метою заробітку
 • Формування груп виключно за віком та рівнем
 • Підбір курсу відповідно до потреби клієнта (групи). Ми не працюємо за шаблонною програмою з року в рік. Займаючись у нас, Ви можете бути впевнені, що з безлічі якісних, сучасних курсів Вам буде підібраний той, який максимально відповідає Вашим запитам і поточному рівню
 • Різнобічно розвиваючі заняття: використання аудіо, відео, ігор, моделювання ситуацій, вправи на відпрацювання граматики. Як результат - розвиток сприйняття на слух, розмовної мови, письма, читання, словникового запасу
 • Індивідуальний підхід і дружня атмосфера
 • Консультації та методична допомога по всім лінгвістичним та супутнім питанням: здача міжнародних іспитів, отримання сертифікатів, проходження співбесід та інше
 • Креативна система мотивування студентів
 • Багата бібліотека аудіо та відео матеріалів, електронних посібників та додаткових ресурсів для наших студентів
 • Захоплююче дозвілля (квести, свята країн, мова яких вивчається, освітні подорожі по Україні та за кордон)

Наші клієнти